Ankara Müstakil Satılık Ev

Ankara Müstakil Satılık Ev

İçerik

Başka konutlara bağlı olmayan müstakil evler, tipik olarak bir şehir evinden ya da kat mülkiyetinden daha büyüktür ve genellikle bir avlu ya da açık bir alan içerir. Aynı zamanda mahremiyet ve bağımsızlık arayanlar için mükemmeldir.

Ankara’da müstakil ev satın almakla ilgileniyorsanız, ihtiyaçlarınıza en uygun olabilecek, hayat tarzınızı ve standartlarınızı yükseltecek Naturel Life villa evlerini tercih edebilirsiniz.

Mükemmel Çevre Düzeni

Bir apartman dairesinde yaşamak istemeyen, şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyen birçok kişi, artık müstakil evlere daha fazla yöneliyor. Bu yüzden Ankara’nın en önemli muhitlerinden biri olan Çayyolu üzerinde kurulan Ankara müstakil satılık ev projemiz, apartman dairesinde yaşamak istemeyenler için mükemmeldir.

Villa evlerimizde uygun çevre düzenlemesinin yapılmış olması, mülkün değerini daha da artırmaktadır.

 • Müstakil evlerimizde yetişmiş ağaç ve bitkilerle düzenlenmiş peyzaj alanı görülmeye değerdir.
 • Projemiz içinde 13 adet villa bulunur ve her bir villanın 2 adet kış bahçesi ve ön bahçesi vardır.
 • Bahçe alanı ve yeşil alan her villa için 350m2’lik alana göre tasarlanmıştır.

Bunun yanında tüm villa bahçelerinde otomatik sulama sistemi bulunuyor. Böylece bahçesiyle çok fazla ilgilenemeyecek olan kişiler için bu özellik, önemli bir fırsatı da beraberinde getiriyor.

Proje içinde yetişmiş ağaç ve bitkilerle düzenlenmiş bir peyzaj alanının bulunması hem çevreye farklı bir hava katmakta hem de insanların doğanın yeşiliyle daha fazla iç içe olmasını sağlaması için tasarlanmıştır.

Tüm Villalarda Eşit Özellikler

Mahremiyet ve güvenlik arayanlar için ideal bir yapı olan ve Ankara’nın Çayyolu’nda konumlandırılmış Ankara müstakil satılık ev, hayatını daha kaliteli ve rahat yaşamak isteyenler için, bulunmaz imkânlar sunuyor.

 • Ülkemizin deprem kuşağında olduğu düşünülerek, tüm villalarımız 2019 deprem yönetmeliğine uygun şekilde tasarlandı.
 • Villalarımızın temel izolasyonu ve bohçalama işlemi Ode marka ile yapılırken gaz beton kullanıldı.
 • Tüm villalar için 2 araçlık kapalı otopark, elektrikli şarj istasyonu altyapısıyla hazırlandı.
 • Her ev akıllı ev sistemi altyapısı kullanırken; her oda ve koridor için, bağımsız kontrol edilebilen ısı kontrol sistemi yerleştirildi.
 • Wilo marka hidrafor, Buderis marka kombi ve boyler kullanılırken; yerden ısıtma sistemi Fraenkishe marka tercih edildi.
 • Tüm villalarımızda VRF, Split ve Multi klima sistemi altyapısı kullanılırken, dış cephe mekanik olarak tasarlandı.
 • Tüm villalarda Rehau marka PVC doğrama kullanılırken, pencerelerde Isıcam sinerji özellikle malzemeler tercih edildi.
 • Villalarda net tavan yüksekliği 3 metre olurken, binalarda güvenlik kamera sistemi bulunuyor.
 • Giriş katı, birinci kat ve çatı katı olarak tasarlanan villa evlerimizde her bir konfor ve rahatlık düşünülmüştür.
 • Thyssenkrupp, Shindler ve Kone marka asansör kullanılan evlerimizde çelik su deposu da yine evlerimizi tercih edecekler için düşünüldü.

Ankara’nın en gözde yerlerinden biri olan Çayyolu üzerinde kurulan proje, 13 villadan oluşurken, projenin 1 km’lik çapı alanında bazı devlet okulları ve özel okullarına erişim de oldukça kolaylaştı.

Farklı Lokasyonlara Kolay Ulaşım

Bağımsız evler olması dolayısıyla, birçok kişinin tercih ettiği müstakil ev projeleri, Ankara’nın Çayyolu mevkiinde de hayat buluyor.  Naturel Life Villaları olarak inceleyebileceğiniz Ankara müstakil satılık ev, kolay ulaşım imkânlarıyla da birçok kişinin tercihleri arasında yeri alıyor.

Artık şehir hayatının karmaşasından kurtulmak isteyen, daha huzurlu, rahat ve konforlu bir yaşam hayal eden kişiler, doğayla iç içe olarak tasarlanmış, yeşil alanı bol müstakil villa evlerimizi tercih ediyor.

 • Metroya, otobüs ve dolmuş duraklarına oldukça yakın konuma sahip villalarımız, sayesinde, ulaşım oldukça kolaylaşıyor.
 • Okuyan öğrenciler için, devlet ve özel okullara mesafe daha da kısaldı. Projemizin 1 km’lik çap alanında Bilkent, ODTÜ, Başkent, Atılım Üniversiteleri, Ankara Eğitim Kurumları, Ümitköy İmam Hatip Okulu gibi birçok eğitim kurumuna ulaşım daha da kısaldı.
 • Gordion, Arcadium gibi alışveriş ve yaşam merkezlerine çok daha kolay ulaşılabiliyor.
 • Migros, Çağdaş gibi marketlere mesafe daha da kısaldı.
 • Medisis ve Güven Hastanelerine ulaşım çok daha kolay olmaya başladı.

Tüm bunlar göz önüne alındığında, Naturel Life Villaları için tercihler de ilk sıralarda yer almaya başladı. Daha rahat ve konforlu bir hayatı benimseyenler için, www.naturellifevillalari.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek, satılık evlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilir ve bu özel proje içinde yerinizi ayırtabilirsiniz.

 

Ankara Müstakil Ev Projeleri