Ankara Yeni Ev Projeleri

Ankara Yeni Ev Projeleri

İçerik

Müstakil ev, başka bir konut birimine bağlı olmayan evlerdir. Şehir hayatından uzaklaşmak ve doğayla iç içe yaşamak isteyen birçok insan için müstakil ev projeleri oldukça önemli fırsatlar sunuyor.

Çok geniş araziler üzerine belli büyüklük ve genişlikte kurulan ve daha fazla yeşilliğe ve bahçeye sahip olan müstakil ev projeleri ya da villa evleri, Ankara’nın Çayyolu mevkiinde hem Ankaralılara hem de civar illerdeki herkes için satışa sunuluyor.

Yeşillikler İçinde Doğal Hayat…

Müstakil ev ya da villa tipi evler çoğunlukla ekstra yatak odaları, daha büyük bir mutfak, iki üç arabalık bir garaj ve geleneksel ev tiplerinde bulunmayan birçok farklı özelliği bir arada sunan özel projelerdir.

Naturel Life villa evleri olarak Ankara Çayyolu mevkiinde Ankara yeni ev projeleri, firmamızın doğal ve lüks yaşamı tercih eden kişiler için tasarladığı en özel projelerden birini oluşturuyor.

Yen ev projemizde villalarımız;

 • 350m2’lik yeşil alan ve bahçeye sahiptir.
 • 330m2’lik net kullanım alanı vardır.
 • Temel izolasyon bohçalama Ode marka ile yapılırken; radye temel ve betonarme sistemi ile, tüm evlerimiz depreme dayanıklı şekilde tasarlanmıştır.
 • Megaron çatı sistemi sayesinde, kiremitler 20 yıl boyunca rengi solmama garantisi sunar.
 • Elektrik şarj istasyon altyapısı hazırlanan 2 araçlık kapalı otopark mevcuttur.
 • Her villa kendi özel yerden ısıtmalı sistemine sahiptir.
 • Her villada aynı zamanda görüntülü güvenlik kamerası yer alır.
 • Yerden ısıtmalı sistemin yanında, her oda ve koridorda, bağımsız olarak kontrol edilebilen ısıtma sistemi bulunur.
 • Isıcam sinerji özelliğiyle PVC doğrama pencereler evlere ayrı bir aydınlık ve hava katarken; otomatik bahçe sulama sistemi, bahçeyle ilgilenemeyen kişiler için oldukça idealdir.

Aynı zamanda yeni ev projemizde paslanmaz çelik su deposu, asansör, VRF/Split ve Multi klima sistemi altyapısı hazırlanmıştır. Tüm dış cephe mekaniktir. Bina boru sisteminde ise Wesbo marka sessiz PVC boru sistemi kullanılmıştır.

Mükemmel İç Dizayn Kaliteli Malzemeler

Her bir konutun, komşularından belirli bir miktarda alanla ayrıldığı, en yaygın olarak evin önü ve arkası arasındaki mesafeyle belirlenen bir konut geliştirme projesi olan Ankara yeni ev projeleri, firmamızın Ankara Çayyolu mevkiinde bulunan en özel projelerinden biridir.

 • Proje evlerimizde tipik olarak bol miktarda doğal ışık alan, açık konseptli bir yerleşim düzeni bulunur.
 • Geniş pencereler ve iç ve dış yaşam arasındaki çizgiyi ayırırken, 3 m net tavan yüksekliği, ferahlık hissi yaratır.
 • Mermer, granit ve ahşap gibi nötr tonlu malzemeler, genellikle sofistike ama rahat bir atmosfer yaratmak için kullanılmıştır.

Yeni müstakil ev projemizde iç tasarımları ve kullanılan malzemeler ile karakterize edilir. Evlerimizde geniş bir mutfak ve yaşam alanı içeren, açık bir kat planı vardır. Duvarlar ve tavanlar, tipik olarak alçı ve alçıpandan yapılırken, zeminler karo ya da parke ile kaplanmıştır.

İç yapı malzemelerinde çoğunlukla Wesbo marka PVC boru, Fraenkishe marka yerden ısıtma, Buderus marka kombi ve boyler, Wilo marka hidrafor, Rehau marka PVC doğrama, Thyssenkrupp, Shindler ve Kone marka asansör ile 20 yıl renk solmama garantisi sunan Kılıçoğlu Megaron serisi kiremit kullanılmıştır.

Mükemmel Konum ve Yaşam Alanı

Çevredeki manzarayla bağlantı kurmaya amaçlayan daha açık bir iç tasarıma sahip olan Ankara yeni ev projeleri, doğal ışık ve havalandırmaya izin veren, büyük pencereleri içeriyor.

Müstakil villamızın yapımında kullanılan malzemeler de dayanıklılık ve hava koşullarına dayanıklılık vurgulanarak, daha yüksek kalitede tasarlanmıştır. Villalarımızın dış cephesi tamamıyla mekaniktir.

Davetkâr ve sıcak bir atmosfer yaratmak için genellikle; ahşap taş ve pişmiş toprak gibi doğal malzemeler kullanılırken, duvarlar genellikle sıvalı ve nötr renkte boyanmış, zeminlerde fayans, karo ve parke kullanılmıştır.

Muhteşem konumuyla da dikkat çeken proje evlerimiz, Ankara’nın en önemli muhitlerinden biri olan Çayyolu mevkiindedir. Doğal yaşamı tercih eden, şehrin kaosundan sıkılmış, daha rahat ve huzurlu bir ortam arayan aileler için mükemmel bir fırsat olan villa proje evlerimiz, Naturel Life villa evleri güvencesiyle satışa sunuluyor.

Hastanelere, okullara, alışveriş merkezlerine ve market alışveriş merkezlerine oldukça yakın bir lokasyonda konumlandırılan villa evlerimizde, otobüs, metro ve dolmuş durakları da oldukça yakındır.

Bu çok özel evlerden yararlanmak, aile içinde huzurlu, rahat ve daha lüks bir yaşam sürmek için, www.naturellifevillalari.com sitemizi ziyaret ederek, müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir ve projelerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.