Ankara En İyi Villa Projeleri

Ankara En İyi Villa Projeleri

İçerik

Ankara, modernliğin ve ilericiliğin şehri olarak kabul ediliyor. Güzel bir çevrede yaşarken, konforlu ve lüks bir hayatın tadını çıkarmak için, mükemmel fırsatlar sunan Ankara’da villa projelerimizi takip edebilirsiniz!

Ankara’da bir villa projesi mi arıyorsunuz? Ankara en iyi villa projeleri arasında yer alan Naturel Life villaları; tüm yaşam standartlarınızı karşılayacak, size ve çocuklarınıza geniş yaşam alanı sağlayacak müstakil evleriyle sizleri kucaklıyor.

Naturel Life Villa Evlerinin Özellikleri Nelerdir?

Villa evler; bölgede çok sayıda villa evinin yapımını görecek bir konut geliştirme projesidir. Evler, daha lüks ve ferah bir yaşam düzeni arayanlar için tasarlandı. Villalarımız tipik olarak geleneksel evlerde bulunmayan bir dizi özellik ve kolaylık sunuyor.

 • Ankara’nın en gözde muhitinde kurulan proje, 13 villalık bir projedir.
 • Tüm villalarımız, 2019 deprem yönetmeliğine uygun şekilde tasarlanmıştır.
 • Tüm binalarda Wesbo PVC boru, Fraenkishe yerden ısıtma, Buderus kombi ve boyler ile Wilo hidrafor kullanıldı.
 • Akıllı ev sistemi altyapısının yanında; otomatik sulama sistemi, temel izolasyonu ve Ode marka bohçalama yapıldı.
 • Thyssenkrupp, Shindler ve Kone marka asansör kullanılan villalarımızda, 3 metre net tavan yüksekliği bulunuyor.
 • 20 yıl renk solmama garantili Megaron serisi kiremit yanında güvenlik kamera sisteminin bulunduğu binalarımızda, VRF, Split ve Multi klima sistemi altyapısı bulunuyor.
 • Tüm pencerelerde ısıcam sinerji özellikle camlar kullanılırken, dış cephe tamamen mekanik tasarlandı.
 • Oda, koridor gibi her alanda bağımsız kontrol altında olan ısı kontrol sistemi bulunan villalarımızda su deposu, PVC doğrama yer alıyor.

Her biri kendine özgü özelliklere sahip Ankara en iyi villa projeleri birçok farklı özelliği de bünyesinde barındırıyor. Bu özelliklere bakarak hem yaşam standardınızı daha yükseklere çıkarabilir hem kendinize hem de çocuklarınıza mutlu bir yaşam sunabilirsiniz.

Naturel Life Villa Evlerinde Ulaşım Planı Nedir?

Villa ev projemiz, aynı zamanda lokasyonun ve ulaşım olanaklarıyla da birçok işlevi bir arada bulabileceğiniz Ankara en iyi villa projeleri arasında yer alıyor. Villa projemizde elektrikli şarj istasyonu altyapısının hazır olduğu, 2 araçlık kapalı otopark bulunuyor.

Aynı zamanda 350 m2’lik bahçe ve yeşil alana sahip olan villalarımızda 330m2 net kullanım alanı da sunuluyor. Tüm bunların yanında Ankara’nın en önemli ve seçkin muhitlerinden olan Çayyolu’nda toplam 13 villa olarak tasarlanan projenin 1 km’lik çap alanında birçok olanağı ulaşmanız da mümkün oluyor.

Villa projemiz içinde;

 • Metro, otobüs ve dolmuş güzergahlarına kolay ulaşım sağlayabiliyorsunuz.
 • Villa projemiz; Bilkent Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, ODTÜ ve Başkent Üniversitelerine oldukça yakın bir lokasyondadır.
 • Ankara Eğitim Kurumları, Ümitköy İmam Hatip gibi devlet ve özel okullara yakındır.
 • Birçok eğlence ve yeme içme merkezine gitmek oldukça kolaydır.
 • Güven Hastanesi ve Medisis Hastanelerine gitmek kolaydır.
 • Migros, Çağdaş gibi alışveriş merkezlerine oldukça yakın olan villa projemiz, ihtiyacınız olan tüm lokasyonlara rahatlıkla ulaşılabilecek bir konumdadır.

Hayatınızı daha huzurlu ve doğanın yeşiliyle iç içe geçirmek istiyorsanız, villa projemizi inceleyebilirsiniz. Projemiz içinde size uygun bir villa muhakkak vardır.

Neden Naturel Life Villa Evlerini Tercih Etmeliyim?

Yeni bir ev seçimi söz konusu olduğunda, dikkate alınması gereken birçok faktör vardır. Aynı zamanda hem kendinize hem de çocuklarınıza daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sunmak istiyorsanız, Ankara en iyi villa projeleri konusunda bir kere daha düşünmeniz önemlidir.

Naturel Life villalarını düşünmeniz için birçok nedeniniz bulunuyor.

 • Daha sağlıklı bir çevrede yaşamaya başlayacaksınız.
 • Tüm imkânların bir arada bulunduğu projemizde, geleneksel evlere göre tüm konfor ayaklarınızın altındadır.
 • Doğanın yeşiliyle iç içe olacağınız villa projemizde, çocuklarınız için en güzel oyun alanı, yetişkinler için ise huzurlu bir ortam yaratılmıştır.
 • Aynı zamanda hem kış bahçesi hem de yaz bahçesi gibi kullanışlı bir alanı daha huzurlu şekilde kullanabilir ve geniş iç mekanıyla da daha rahat hareket etme olanağı bulursunuz.

Aynı zamanda şehrin kalabalığından, gürültüsünden uzaklaşarak, doğanın muhteşem dokusunu içinize çekebileceğiniz, daha huzurlu ve rahat bir ortamda yaşantınızı sürdürme fırsatını da yakalamış oluyorsunuz.

Yaşam standartlarını düşürmek istemeyen ve daha yaşanılası bir çevre için www.naturellifevillari.com sitemiz üzerinden projemizi inceleyebilir, kat planlarını görebilir, iletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimizi arayarak, projemiz hakkında daha detaylı bilgi alarak, bu özel projede yerinizi alabilirsiniz.